Nakliyat Haber Portalı

Sinem Öztürk’ten Sevindiren Haber

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sinem Öztürk’ten Sevindiren Haber
7 views
30 Nisan 2019 - 0:15

Sinem Öztürk’ten Sevindiren Haber

Bugün sabah saatlerinde ünlü ve güzel oyuncu Sinem Öztürk’ten sevindiren haber geldi. 2 yıl önce dünya evine giren çift ikiz bebeklerinin olacağını sosyal medya üzerinden duyurmuştu. Ünlü oyuncu eşi Mustafa Uslu ile olan evliliğinden ikiz bebek bekliyordu. Ünlü çift bugün dünyanın en mutlu gününü yaşadı. Mustafa Uslu ve Sinem Öztürk ikiz bebeklerini bu sabah kucağına aldı. 3 hafta erken gelerek sürpriz yapan ikiz bebekler duygu dolu anlar yaşattı. İki erkek çocukları olan çiftin çocuklarına koydukları isim de çok anlamlı. Çocuklarının ismi Mustafa ve Kemal oldu. Sevinçli anlarını ise sosyal medya üzerinden doğumhanedeki fotoğraflarıyla paylaştı. Paylaşılan fotoğraflar takipçileri ve sevenleri tarafından büyük beğeni topladı. Paylaştıkları fotoğraflar ve altına düşülen not ile duygu dolu anlar yaşattılar. ”Şükürler olsun iki yavrumuzu kucağımıza aldık, bize küçük bir sürpriz yaptılar 3 hafta erken geldiler” notuyla fotoğraflarını paylaştılar. Bebeklerin ve Sinem Öztürk’ün durumu hakkında yöneltilen sorulara ikisinin de iyi olduğu ve doktor kontrolünde oldukları yanıtını verdiler.

Mustafa Uslu Kimdir?

Sinem Öztürk’ün eşi olan Mustafa Uslu ünlü ve başarılı bir yapımcıdır. Birçok ünlü sanatçının klip çekiminde yönetmenlik yaptı. Son dönemin en sevilen filmleri olan Ayla, Müslüm ve Çiçero filmlerinin yapımcısıdır. Bu filmler kariyerini önemli bir noktaya taşımıştır. Sinem Öztürk ile evliliğinden bu sabah ikiz bebekleri oldu.

Anahtar Kelimeler: Sinem Öztürk’ten sevindiren haber, Mustafa Uslu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
uludag nakliyat

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Türkiyem Web Tasarım seo Firmasına Ait Olup İzinsiz Alınması Kopyalanması Halinde Tüm Yasal İşlemler Başlatılacaktır.