HABER Nakliyat 0542 627 38 42

Pendik Kevser Nakliyat

Pendik Kevser Nakliyat
25 views
14 Mart 2020 - 21:30

Ev taşımak oldukça zor ve yorucu bir iştir. Bu sebepten artık insanlar nakliye firmalarını tercih etmektedirler. Evden eve nakliyat firmaları sizin adınıza ev taşımak için gereken bütün işlemleri profesyonel ekipleri ile gerçekleştirirler. Size sadece özel eşyalarınızı yanınıza alarak süreci takip etmek düşer. Peki bu firmalar arasında seçim yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Doğru firmayı seçmeniz eşyalarınızın taşınırken zarar görmemesi noktasında hayati önem taşımaktadır. Ancak profesyonel bir evden eve nakliyat firması eşyalarınızı kusursuza yakın bir şekilde yeni adresinize taşıyabilir. Yanlış firma seçimi, eşyalarınızın ciddi zararlar görmesi ile sonuçlanabilir. Böyle durumlarda muhtemelen eşyalarınız evden eve nakliyat sigortası kapsamına alınmamış olacaktır ve karşınızda hasarınızı karşılayacak bir muhattap bulamazsınız.

Pendik evden eve nakliyat firması seçerken ilk olarak firmanın nakliye hizmeti verebilmek için gerekli olan izin ve yetki belgelerine sahip olup olmadığından emin olunuz. Yetki belgelerine sahip olmayan firmalar korsan firmalardır ve bu firmaların sunduğu taşımacılık hizmetleri genellikle eşyaların zarar görmesi ile sonuçlanır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli hususta, firmanın hizmet verdiği evden eve nakliyat aracıdır. Nakliye hizmetleri, özel donanıma sahip nakliye araçları ile verilmelidir. Yeterli donanıma sahip olmayan araçlar ile verilen hizmetlerde, eşyalarınız araç içerisinde devrilerek zarar görebilir. Bunların dışında bir de evden eve nakliyat firmasının kullanacağı ambalaj malzemelerini sormanız gerekmektedir. Eşyaların zarar görmemesi adına özel ambalaj malzemeleri ve koliler kullanılmalıdır. Bu malzeme ve ekipmanlar kullanılmadığında eşyaların zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Son olarak internette seçeceğiniz evden eve nakliyat firması ile ilgili küçük çapta bir araştırma yapmanız gerekli önemleri almış olmanızı sağlayacaktır. Firmanın daha önce evini taşıdığı müşterilerinin, internet ortamında şikayette bulunmamış olması, firmanın kalitesini ölçmede önemli bir faktördür.

ADRES : Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca


TEL : 0216 396 31 88


GSM : 0533 397 25 76 – 0555 962 34 52


E-MAİL : info@kevsernakliyat.com

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    seo

    nakliyatevden eve nakliyatkadıköy evden eve nakliyatmaltepe evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyatistanbul nakliyatataşehir evden eve nakliyatasansörlü nakliyatyalova evden eve nakliyat