Nakliyat Haber Portalı

Payitaht Abdülhamid Dizisinin Yıldızı Bülent İnal Ailesiyle Gündem Oldu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Payitaht Abdülhamid Dizisinin Yıldızı Bülent İnal Ailesiyle Gündem Oldu
9 views
05 Mayıs 2019 - 22:32

Payitaht Abdülhamid Dizisinin Yıldızı Bülent İnal Ailesiyle Gündem Oldu

TRT Payitaht Abdulhamid serisi ile son zamanlarda hayran sayısını artırmıştır ve izleyiciler yeni bir bölüm için sabırsızlanmaya da başlamıştır. Elbette bu başarının ardında dizinin başrol oyuncusu olan Bülent İnal’ın da katkısı çok büyüktür. Seride Abdulhamid Han’ı canlandıran Bülent İnal, başarılı çalışmalarıyla tanınıyor. Bülent İnal ailesi ile son zamanlarda beğeniyi daha da çok almayı başarmıştır. Başarılı oyuncunun ailesini, eşini ve oğlunu görenler şaşkınlıklarını da gizleyemiyor. Payitaht yıldızı Abdulhamid Bülent İnal’ın eşi kimdir?

Örnek Aile Tablosu

Payitaht Abdülhamid serisinin yıldızı Bülent İnal, dizileriyle zirveye tırmanmayı başaran kişilerden biri olarak bilinir. Kariyerinin en aydınlık günlerinde, Bülent İnal’ın ailesine karşı olan yaklaşımları da yine parmakla gösterilecek cinstendir. Bu kapsamda bilmeyenler için Bülent İnal’ın eşi Melis Tüysüz olarak açıklayabiliriz.

Bülent İnal’ın başarısının ardında mutlu bir evi olduğunu söyleyebiliriz. 2011’de Melis Tüysüz ile birlikte dünya evine giren oyuncu, 2012’de bu mutlu yuvaya Çınar’ın gelmesi ile daha da başarılı bir hayatın kapısını aralamayı başarmıştır. Çift, Çınar ile ilişkilerinin daha keyifli hale geldiğini söylemektedir ve ailesine ne kadar dikkat ettiğini her zaman göstermektedir. Çünkü çocuklarının resimlerini sosyal ağlarda yayınlamayarak bir farklılığı ortaya koyması ile gündeme gelmiş bir isim olarak dillerde dolanmaktaydı. Bülent İnal oğlu Çınar için karısı ile arasındaki aşkı yansıtan mutlu, neşeli ve sosyal bir çocuk olduğunu söylüyor. Oğlu için sokakta, bahçede arkadaşlarıyla oynamak için mümkün olduğunca çok fırsat yaratmaya çalışıyor.

Baba Olmanın Barışçıl Olduğunu Söylüyor

Baba olduktan sonra dünyaya daha barışçıl bir şekilde baktığını söyleyen Bülent İnal şu cümleler ile aile hayatını ve baba olmanın nasıl bir duygu olduğunu anlatmıştır: Çınar şimdi 2,5 yaşında. Dışarıda oynayarak üç ila beş saat zaman geçiriyor. Oyun alanında arkadaşları ile oynamayı çok seviyor ama bir o kadar da onunla zaman geçirmek bana da çok iyi geliyor. Olabildiğince, onu dışarı eşim ile beraber çıkarırız. Evde çocuk yetiştirmek benim prensiplerime göre değil. Bunu istemiyorum. İsmine karar vermeden önce çok düşündük. Birçok isme karar verdik, ancak bir anlam yüklemek istemedik. Sevdiğimiz çok fazla isim vardı. İsmin doğadan ve ağaçtan gelmesini istedik ve Çınar ismini seçtik. Baba olmak beni çok değiştirdi. Baba olmak, iç dünyanızda sizi farklı kılar. Bu bana çok şey verdi, sakinleştim. Evet, çocuk size sabırlı olmayı da öğretiyor. Bülent İnal oğlu Çınar ve eşi ile mutluluğu yeniden tattığını ifade ediyor.

Site editörlüğü icerikmakale tarafından yapılmaktadır.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
uludag nakliyat

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Türkiyem Web Tasarım seo Firmasına Ait Olup İzinsiz Alınması Kopyalanması Halinde Tüm Yasal İşlemler Başlatılacaktır.