HABER Nakliyat 0542 627 38 42

Özenver Nakliyat

Özenver Nakliyat
50 views
31 Mart 2021 - 22:15

Özenver nakliyat olarak müşterilerimizin evden eve nakliyat başta tüm nakliye hizmetlerini hizmetin erbabı ve 36 yıllık tecrübesi ile duayeni olan firmamızdan almak istemesi kadar doğal olan bir şey yoktur. Firmamız Eyüp evden eve nakliyat olarak güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığını iddia eden firmaların sayısı her geçen gün artmakta bu artış nakliyeyi firmaların geliştirmesi ve çözümler üretmesi açısından rekabete sokmakta bu rekabet bazen müşteriyi mağdur edecek kadar kalitenin düşük olmasına ekonomik fiyat bahanesi ile müşteriyi zarara uğratmaktadır.

Özenver Evden Eve Nakliyat

Özenver Nakliyat sektörüne çok uzun zamandır hizmet verene ve verdiği her hizmette sorunsuz bir hizmet anlayışını getiren firmamızın müşteriye yönelik sunduğu birçok alternatif çözümler müşteri tarafından takdir görmekte, buda her geçen güm müşteri sayımızı arttırmakta, istanbul nakliyat, istanbul evden eve nakliyat başta tüm Türkiye ‘ye 81 ile şehirlerarası nakliyat hizmetinde firmamızın ismini üst sıralarda kalıcı olduğunu kanıtlamaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ambalajlama paketleme, mobilya ustaları ile eşyalarınızın güvenliği sağlanır. Mobilyalarınızın sökülüp takılmasına kadar her ayrıntının ve kolaylığın müşteriye sunulması gerekmektedir. Müşteriyi yeni yuvasına taşınma arifesinde sıkıntıdan kurtarmak isteriz. Nakliye sırasında müşteriler , eşyalarım zarar görürmü korkusundan uzak tutmaya yetmiştir. Özenver bakırköy evden eve nakliyat Olarak tek idealimiz sektörde lider olmaktan ziyade gelişimine katkıda bulunmaktır, Bu maksatla sürekli basın internet yolu ile dünyada ve Türkiye de geliştirilen teknolojik çözümler takip edilmekte, gerçekten müşteri çıkarlarını koruyacaksa bu koruma adına onları uygulama alanında kendimize has çözümlere entegre edip uygulamaktır.

ADRES :

Hürriyet Mahallesi, Fındık Sk. No:2 Bağcılar/İSTANBUL

MERKEZ :

0212 446 67 61

0532 602 24 37

KADIKÖY :

0216 621 67 81

0537 848 88 05

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    seo