Nakliyat Haber Portalı

Oğlunun Öğretmenini Bıçakladı!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Oğlunun Öğretmenini Bıçakladı!
4 views
03 Mayıs 2019 - 22:57

Oğlunun Öğretmenini Bıçakladı!

Bursa’da bir kadın, oğlunun öğretmeninin bıçakladı. 42 yaşındaki Necla K., ilkokul 4’e giden oğlunun öğretmeni Tolga Daştan’ı çıkan tartışma sonucu bıçaklayarak yaraladı. Öğretmen, sırtından ve bacağından yaralandı.

Çocuğuyla İlgilenmedi Diye Yapmış

Sözcü haberine göre Necla K. 38 yaşındaki Tolga Daştan’ı çocuğuyla ilgilenmediği gerekçesiyle bıçakladı. Yaralanan öğretmen hastaneye kaldırılırken saldırgan veli de gözaltına alındı.

Soruşturma Başlatıldı

Bursa Yıldırım ilçesi Namazgâh Mahallesi’nde yer alan İhsan Dikmen İlkokulu, bugün sabah saatlerinde dehşet veren bir olaya tanıklık etti. Oğlu 4. Sınıfta okuyan Necla K. isimli bir kadın, Tolga Daştan, yani oğlunun sınıf öğretmeniyle görüşmek üzere okula geldi. Yeteri kadar ilgilenmediğini öne süren Necla K. öğretmenle tartışmaya başladı.  Öğrenci, öğretmen ve velilerin önünde yaşanan olayda öfkesini kontrol edemeyen Necla K. yanında taşıdığı bıçağı çıkardı ve öğretmenin sırtı ile bacağına saldırdı. Olay yerinden uzaklaşarak müdür odasına giden Daştan, kapıyı kapattı. Daha sonra olay yerine sağlık ekipleri ve polisler geldi. İlk müdahalesi yapılan Tolga Daştan, Muradiye Devlet Hastanesi’ne gönderildi. Kadın saldırganla ilgili soruşturma başlatıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
uludag nakliyat

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Türkiyem Web Tasarım seo Firmasına Ait Olup İzinsiz Alınması Kopyalanması Halinde Tüm Yasal İşlemler Başlatılacaktır.