HABER Nakliyat 0542 627 38 42

İzmir İlhan Nakliyat

İzmir İlhan Nakliyat
79 views
31 Mart 2021 - 23:05

İzmir evden eve nakliyat konusunda artık 2020 yılında size en kaliteli hizmeti sunabilen firmalar siz sormadan her bir ihtiyacınızı karşılamak için hizmet veriyorlar. Yıllardır tecrübeleri ile büyümüş vizyonlarını profesyonelliğe dökmüş olan ekiplerle çalışmaktayız. Size el sürdürmeden hızlı bir şekilde evinizi toplayıp yeni yerine yerleştiriyoruz. Tüm bu işlemler detaylarını merak ettiğiniz sıralarla gerçekleşiyor. Öncelikle talep ettiğiniz İzmir Nakliyat firması adresinize bir ya da birkaç kişiden oluşan uzman ekip gönderiyor. Bu ekip evinizin eşyalarını gözlemliyor ve firmaya bildiriyor. Bunun amacı taşınacağınız tarihte yapılacak olan hazırlıklar için. Ardından ev içinde sabit olan eşyalarınızın sökülmesi, gerekirse duvar delinmesi, korniş takılması ya da mobilya sökülüp takılması gibi işler için de belirleme yapıyor. Bu da ekibe fazladan usta eklenecek anlamına geliyor.

İzmir Nakliyat Sigortalı Hizmet

Evinize gelen ekip taşınma tarihinde söyledikleri saatte iş başında oluyorlar. İşe başlamaları ve ivedi bir şekilde eşyaları paketleyip taşımaları oldukça kısa sürüyor. Araç yükleme istifleme ile birlikte yola çıkılıyor. Taşınılacak olan yere eşyalarınız indirildikten sonra geri yerleştirme işlemi son hızla devam ediliyor. Peki, bu arada eşyaların güvenliği sağlanıyor mu? Elbette sağlanıyor ve bunu en başta yazılı sözleşme imzalarken uyguluyorsunuz. Evinizde sigorta kapsamına girecek tüm eşyalarınızı belirliyor ve ekspere bildiriyorsunuz.  İzmir evden eve nakliye ile artık eşyalarınız güvende demektir.

Sınırsız Hizmet ile Memnuniyet Yüzünüze Yansısın

Bir nakliye den fazlasını size veren İzmir evden eve nakliyat beklentilerinizden çok daha fazlası ile size memnuniyet garantisi veriyor. Size de yeni evinizde huzurla oturmak kalıyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    seo