HABER Nakliyat 0542 627 38 42

İçtaş Nakliyat

İçtaş Nakliyat
11 views
23 Kasım 2020 - 16:28

İçtaş Nakliyat

İçtaş Nakliyat bugün başta acbadem olmak üzere kadıköy, semtleri ve çere ilçelerdin de nakliye artık daha güvenli ve konforlu yapılmakta, hem taşıma öncesi, hem taşıma sonrası müşterilerle kurulan diyolog ve aile bağı ile sağlanan referanslar aracılığı ile hizmetimiz daha büyümektedir. Evden Eve Nakliyat, hizmeti profesyonel kurumların ancak profesyonel bir ekip dahilinde gerçekleştirebileceği yüksek hassasiyet ve dikkat isteyen ağır nakliye hizmet türlerinden birisi olmakla beraber kendi ürettiğimiz çözümlerle müşteri %100 memnun ayrılması ilkesi benimsenmiş tüm nakliyeler güvenli bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

İçtaş Nakliye Firmaları

İçtaş Nakliye Firmaları, merkezi kadıköy olarak faaliyetlerini yürüten, bulunduğu nakliye sektöründe kendisini hep rekabete girmeden hizmetin emin ellerden sunulması için personel ve ekipman kaynağını sağlam temeller üzerine oluşturan güçlü ekip, ekipmana sahip kurumsal ve güçlü bir firmadır. İstanbul merkezli olarak Kadıköy evden eve nakliyat nakliye hizmeti veren verdiği hizmette müşterisinin memnuniyetini teminat altına alan güçlü yapısı sektördeki geçmişi ile öncü nakliye firmasıyız. Firmamız evinizin taşınması sürecini güvenli bir hale getirmek adına sürekli yenilikçi çözümler üretmekte teknolojileri uygulamaktadır. Evinizi taşırken hiçbir şeye el sürmenize gerek kalmıyor elemanlarımız kaliteli malzemeler ile kaliteli ambalajlama yapmaktadır.

İçtaş Ev Ofis Taşımacılığı

Kartal Evden eve nakliyat hizmet olarak her zaman kalite ve profesyonel bir hizmet sunma ilkesi edinmiş, bireysel ve kurumsal nakliye taleplerine hizmet verdiği ilk günden itibaren sürekli kendisini geliştirerek başta evden eve nakliyat olmak üzere tüm nakliye taleplerinde tercih edilen güven duyulan firma olmuştur. Evden Eve Nakliye hizmetini Kadıköy ve çevre ilçelerde hizmet veren en güçlü firmalardan biri olmaka beraber, gene bu bölgede hizmet veren en köklü firmalardanda birisidir. Firmanın ilk başta hedefi müşteriine ilkeleri doğrultusunda, müşterinin nakliye firmasından beklentilerini karşılaybilecek şekilde hizmet sunmak, hizmet öncesi, hizmet esnasında ve sonrasında eşyalarının hasarsız hızlı ve güvende taşındığını hissettirmektir.


Adres : Bağdat caddesi No:157 Köşemiz Apt. D:10 K:4, Selamiçeşme, 34728 Kadıköy / İSTANBUL
Telefon : 0216 330 43 33
GSM :0532 230 65 41 – 0532 338 39 04
Email: info@ictasnakliyat.com

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    seo

    nakliyatevden eve nakliyatkadıköy evden eve nakliyatmaltepe evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyatistanbul nakliyatataşehir evden eve nakliyatasansörlü nakliyatyalova evden eve nakliyat