HABER Nakliyat 0542 627 38 42

Harmanşah Asansörlü Taşıma

Harmanşah Asansörlü Taşıma
187 views
14 Mart 2020 - 18:30

Asansörlü taşıma hizmetimiz ile birlikte sizlerin değerli eşyalarını çok daha hızlı ve çok daha güvenilir olarak ikinci adresinize teslim ediyoruz. Bizler için ilk amaç vizyonumuz çerçevesinde ilerliyor olmaktır. Kalitemizden ödün vermeden, teknoloji ile birleşmek ve her geçen gün çok daha uygun fiyatlara ve güvenilir koşullara sizlere hizmet vermek noktasında çalışmalar yapıyoruz.

Asansörlü Taşıma Değerlerimiz Ve Sorumluluklarımız

Kısa süreler içerisinde taşınmaları gerçekleştirmek ve eşyalarınıza sizin gözünüz ile kıymetli bakabilmek, bizler için fazlası ile önem arz ediyor. Kartal Asansörlü nakliyat ile birlikte, çok daha hızlı, pratik ve uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı gerçekleştiriyor ve bunun yanı sıra bir de iş güvenliği politikamıza sadık kalıyoruz. Yalnızca teknolojik hizmet verebilmek adına iş yapmıyor, her adımımızı bilinçli bir şekilde atmaya gayret ediyoruz.

Asansörlü Nakliye İşlemleri Nasıl İlerler?

İstanbul Asansörlü nakliyat yapabilmek adına gerekli yapısal durumların olması gerekir.

 • İlk olarak, bir pencerenin yahut da balkonun, aracın girebileceği kadar açık bir noktaya açılıyor olması şarttır.
 • Hemen ardından ise; açılan bu pencere yahut da balkonun, araç ile arasında var olan açı belirlenir ve bu açıda ayarlanan asansör kabini, uygun olarak yukarıya çıkmaya ve aşağıya inmeye ayarlanır.
 • Hemen ardından ise eşyalar, asansör kabinine uygun bir şekilde, uzman ekibimizce paketlenir ve kabinlere belirli kilolarca yerleştirilir.
 • İşlemlerin sonunda ise eşyalarınız hiçbir hasar görmez.

HARMANŞAH NAKLİYAT

444 2 863

0536 674 97 55

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    seo

    nakliyatevden eve nakliyatkadıköy evden eve nakliyatmaltepe evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyatistanbul nakliyatataşehir evden eve nakliyatasansörlü nakliyatyalova evden eve nakliyat