Nakliyat Haber Portalı

Diriliş Ertuğrul Dizisinin Küçük Yıldızı Osman Gazi Hakkında Şaşırtıcı Gerçek

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Diriliş Ertuğrul Dizisinin Küçük Yıldızı Osman Gazi Hakkında Şaşırtıcı Gerçek
3 views
05 Mayıs 2019 - 21:56

Diriliş Ertuğrul Dizisinin Küçük Yıldızı Osman Gazi Hakkında Şaşırtıcı Gerçek

Küçük yıldız Osman Gazi hakkında şaşırtıcı gerçek küçük yıldızın merak edilen kişiler arasına daha hızlı girmesini sağladı. Bir süredir Türkiye’nin tarihi konulu filmlerinden olan Diriliş Ertuğrul, diğer yapımlardan sıyrılarak çıkışını güzel yapmış ve tarih ile ilgili merak edilen bazı noktalara ciddi ışık tutması sebebi ile de sıkı takip edilmektedir. Mehmet Bozdağ yapımı olan filmin küçük yıldızı Osman ise son zamanların merak edilen kişilerinden oldu.

Osman karakterine can veren küçük yıldızın asıl ismi Muhammed Emre Üçtepe’ dir. 29 Mayısta final yapamaya hazırlanan bu yapımda Muhammed Emre Üçtepe, başarılı performansı ve duruşu ile seyircisinden tam not almış. Başarılı yıldız artık daha çok kişi tarafından merak edilip hakkında daha çok şey bilmek istiyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin Küçük yıldız Osman Gazi hakkında şaşırtacak gerçek olarak geçtiğimiz haftalarda Tokat Belediye Başkanı olan Eyüp Eroğlu ile görüşmesi sırasında Muhammed Emre Üçtepe, kendisi hakkında merak edilen ve bilinmeyen taraflarını dile getirdi.

Üçtepe, Diriliş Ertuğrul’dan önce de tiyatro eğitimi almış ve Türk Hava Yolları’nın reklam filminde yer almış. Bu noktadan sonrada kendini geliştirmeye devam ederek çok çalıştığını ve seçmelerde başarılı olduğunu vurguladı. Bütün bu maharetlerinin yanından aynı zamanda spora olan ilgisi ile de dikkat çekti.  Küçük yıldız Üçtepe, rolünde herhangi bir hataya yer vermemek için ciddi ezber yaptığını da ifade etti.

Diriliş Ertuğrul dizisinin Küçük yıldız Osman Gazi şaşırtıcı olan ise Muhammed Emre Üçtepe’ nin  siyah kuşağı olmasıydı. Tokat Yeşilyurt Ekinli köyünden olduğu bilinen Üçtepe, dizideki dövüş sahnelerindeki marifetlerine de böylelikle bir açıklık getirmiş oldu. Üçtepe, siyah kuşak olduğunu söylediğinde insanların bu duruma çok şaşırdığı ifade ederken, hedefleri arasında Türkiye’yi olduğu kadar memleketi olan Tokat’ı da en iyi şekilde temsil etme isteğini de dile getirdi.

Oyunculuk serüvenini anlatırken diğer çocuklardan bir adım önde olmak için iki sene boyunca at binme ve ok atma dersleri aldığını söyledi. Geleceğin yıldızı parlak oyuncu şimdilerde Diriliş Ertuğrul’da Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Bey karakterinde başarılı bir duruş sergiledi.

Muhammed Emre Üçtepe’ nin Aldığı Eğitim ve Katıldığı Projeler

  • Türk Hava Yolları reklam filmi
  • Başarmalısın filminde “Naci” karakteri
  • Diriliş Ertuğrul “Osman Gazi” karakteri

Başarılı oyunculuk serüveni için yaptığı bazı çalışmaları ise;

  • Karate ( Siyah Kuşak)
  • At binme
  • Ok atma
  • Tiyatro dersleri
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
uludag nakliyat

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Türkiyem Web Tasarım seo Firmasına Ait Olup İzinsiz Alınması Kopyalanması Halinde Tüm Yasal İşlemler Başlatılacaktır.