Nakliyat Haber Portalı

Altın Portal Ödülleri Sahiplerini Buldu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Altın Portal Ödülleri Sahiplerini Buldu
6 views
30 Nisan 2019 - 8:37

Altın Portal Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye’nin en fazla önemsenen film festivali Altın Portakal ödülleri düzenlenen bir törenle sahiplerine verildi. Antalya Film Festivali kapsamında düzenlenen ödül töreninin sunuculuğunu Defne Samyeli gerçekleştirdi.

Sinema dünyasının en ünlü ve önemli isimlerini bir araya getiren ödül töreninde Antalya belediye başkanı Menderes Türel de konuşma gerçekleştirdi.

Türk sinemasının önemli ismi Türkan Şoray ile Fransız sinemasının dev ismi CatherieDeneuve’nin aynı sahnede buluştuğu ödül törenini izleyenler önemli anlara şahitlik etti.

Ödüller Bu Sene De Şaşırtmadı

Altın Portakal ödül töreninde verilen ödüller bu sene de uzmanlar tarafından önceden tahmin edildi. Yaşam boyu başarı ödülü iki farklı isme, VanessaRedgrave ve FrancoNero’ya verildi.

Nero yaptığı açıklamada kendisi için sinemanın büyük bir şehir olduğunu vurguladı ve bu şehirde yaşayan herkesin farklı evleri, farklı rüyaları olduğunu söyledi. Sinemanın devam etmesini ise insanların rüya görmeye devam etmesine bağladı.

Törende uzun metraj bakımından en iyi erkek oyuncu ödülü ise Nadir Sarıbacak’a verildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
uludag nakliyat

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Türkiyem Web Tasarım seo Firmasına Ait Olup İzinsiz Alınması Kopyalanması Halinde Tüm Yasal İşlemler Başlatılacaktır.