Nakliyat Haber Portalı

Ahmet Ümit Yeni Kitabı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ahmet Ümit Yeni Kitabı
5 views
30 Nisan 2019 - 8:34

Ahmet Ümit Yeni Kitabı

Polisiye romanlarında Başkomser Nevzat ile özelikle gençler arasında ün kazanan Ahmet Ümit yeni kitabı ile yine büyük bir başarıya imza atacağa benziyor. Everest yayınları tarafından yayınlanan basılan kitabın toplam baskılar ile 300 bini bulması hedefleniyor. Ahmet Ümit bu kitabının diğerlerinden farklı olarak tecrübeye dayandığını ve gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu açıkladı.

Ahmet Ümit En iyi Kitabı

Ahmet Ümit son kitabı Beyoğlu’nun En Güzel Abisi ile uzun yıllardır yayın hayatında yaşadığı başarıya bir yenisini eklemişti. Birçok dile çevrilen kitap sadece Türkiye’de değil başta Balkanlar olmak üzere faklı ülkelerde büyük talep görmüştü. İstanbul’un karanlık taraflarının yanı sıra tarihi güzelliklerini de ince ince kitaba işleyen yazar edebiyat dünyasında adından söz ettirmeye devam etmişti.

Ahmet Ümit Son Kitabı

Uzun yıllardan beri romanlarında cinayet çözen yazar tarzını değiştirerek ilk tarih romanını yazdı. Ahmet Ümit Elveda Güzel Vatanım romanında İttihat ve Terakki dönemi olaylarını bir aşk ile harmanlayarak okuyucunun beğenisine sunuyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
uludag nakliyat

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Türkiyem Web Tasarım seo Firmasına Ait Olup İzinsiz Alınması Kopyalanması Halinde Tüm Yasal İşlemler Başlatılacaktır.