Nakliyat Haber Portalı

2016 Yılında Yapılabilecek 10 Yeni İş Fikri

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
2016 Yılında Yapılabilecek 10 Yeni İş Fikri
4 views
29 Nisan 2019 - 23:33

2019 Yılında Yapılabilecek 10 Yeni İş Fikri

Paraya gereksinim arttıkça kişiler de para kazanmak için yollar aramaktadır. Gelişen teknoloji her gün yeni bir iş alanı ortaya çıkarmaktadır. İş alanlarının artışı birçok insan için özellikle de yaratıcı iseler yeni iş olanakları demektir. Son zamanlarda otaya çıkan yeni iş imkânlarından bazıları:

Kariyer Danışmanlığı; Üniversiteden yeni mezun olmuş, daha önce çalışmamış ev hanımları, emekli olmuş ancak çalışmaya devam etmek isteyen kişiler ya da çalıştığı işinden ayrılmış kişilerin danışmanlığı yapılarak, bundan sonraki hayatlarını şekillendirmede yardımcı olunabilir.

İşyerlerinden Geri Dönüşebilecek Atıkları Toplama; İşyerleri ile anlaşarak, buralarda biriken kâğıt, alüminyum, cam gibi atıkları toplayıp satmak; sermayesi neredeyse yok denecek kadar az ve kazancı çok yüksek bir iştir.

Yaratıcılıkta Sınır Tanımayan İşler

İmaj Danışmanlığı; Ülkemizde çok yeni bir iş değil, ama daha çok uzun yıllar kişilere para kazandırmaya devam edecek bir iş koludur.

Berber Cafeler; Yurtdışında var olan ülkemizde ise oldukça iş yapabilecek yeni bir iş kolu olabilir.

Çocuk Süpermarketleri; İçerisinde sadece çocuklara ait ürünlerin satıldığı süpermarketler, oldukça fazla rağbet görebilir.

Özel Anların Fotoğraflanması; Geçtiğimiz yıllarda başlayan bu akım hız kesmeden devam ediyor.

Organizasyon Planlama; Son yılların tredlerinden biri olan iş kolu, yaratıcı fikirlerle ve A’dan Z’ye hizmet benimsendiğinde çok büyük paralar kazandırmaktadır.

Bunların dışında; büyükşehirlerde oldukça fazla rağbet görebilecek kedi kafeleri, mobil olarak hizmet verecek meyve suyu barları ya da büyük alışveriş merkezlerinde oyun parkı işletmek de 2016 yılında yapılabilecek işlerden bazılarıdır.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Türkiyem Web Tasarım seo Firmasına Ait Olup İzinsiz Alınması Kopyalanması Halinde Tüm Yasal İşlemler Başlatılacaktır.