Yüzyıllık Firma; İstanbul Halı Yıkamada Kilimcioğlu

16 Şubat 2017 Perşembe, 12:20

Halılarınızın emanetini Bahçelievler halı yıkama olarak üstleniyoruz. Telefon ve mail yoluyla bizimle irtibata geçtiğinizde bulunduğunuz yere geliyor halınızı teslim alıyoruz. İyi bir bakım ve gözlemden geçirdikten sonra, halınızdaki sorunu buluyor ve ona göre işlem uyguluyoruz. Halılarınızı en az sizin kadar önemsiyoruz. Uzun zamandır bu meslekte olmamızın güvencesi ile halılarınıza adeta bir bebek gibi bakım yapıyoruz. Bahçelievler’de ve yakınlarındaki müşterilerimiz için her zaman ilgi odağı olduk. Bunun başlıca sebebi işimizi severek ve içtenlikle yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Sizlerin ilgi ve alakasıyla başladığımız bu uzun yolculukta, daha da ileri gitmek için çalışmalarımızı her geçen gün daha da artırarak sürdürüyoruz. Sizlerin memnuniyeti, bizim için her şeyin üzerinde gelmektedir.

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bir çok halı yıkamacı sizi kandırma yoluna gidebilir. Halınızı teslim aldıklarında halınızı diğer halılarla karıştırabilir, anlaştığınız günde getirmeyebilir, iyi bir temizlik sonucu görmeyebilirsiniz. Bahçelievler halı temizliği ekibimizle bizbu durumlarda sizlere her zaman destek oluyoruz. Bize irtibat numaramız ve mail aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Temizlenmesi gereken yada tamir gerektiren halılarınızı sizden alır, halılarınızın karışmamasını sağlar ve bakım için deneyimli ellere göndeririz.

Halılarınız Evinizin Mirası

Biz her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için işimizi titizlikle sürdürmek amaçlı bir politika sergilemekteyiz. 50 yılı aşkın süredir bu işin içindeyiz. Deneyimlerimiz oldukça fazladır. Bunun için halınızın evinizin mirası olduğu bilincinde her zaman hem fikiriz. Biz bu mirası devam ettirmek, kalıcılığı korumak adına sizinle birlikteyiz. Bahçelievler halı yıkama size daha iyi bir halı sunmak için özenle ve zevkle çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul halı yıkama sayesinde halılarınız her zaman güvende!

Teslimat Süresi Ne Kadar?

Halılarınızı sizin siparişiniz üzerine evinizden alıyoruz. Güvenli ellerde bazı bakımlardan geçirdikten sonra halınızın işlemlerine başlıyoruz. Her zaman yüksek kalitede ve titiz ellerde çalışıyoruz. Sağlık sorunlarını gidermek amaçlı halınızın her köşesini temizliyoruz ve her türlü bakım, onarım, temizlik işlerini devralıyoruz. İşimizi kalite çerçevesinde bitirdikten sonra teslim fişini size vererek en kısa sürede teslimatını gerçekleştiriyoruz. Halılarınızın parlamasına vesile oluyoruz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir