Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Vodafone’a Geç 7 GB İnternet Kazan

15 Eylül 2017 Cuma, 15:34

Vodafone’a Geç 7 GB İnternet Kazan

Siz de Vodafone faturalı hatta geçerek,  faturalıdan kaçırılmayacak bahar fırsatı kampanyasından ve diğer kampanya ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Hattınız ne olursa olsun numara taşıyarak Vodafone faturalıya gelenler 7GB internet kazanma fırsatı yakalıyor.

 Paket Bilgisi

Diğer operatörlerden numarasını taşıyarak faturalıya gelen müşterilerimize özel 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 7 GB internet, 1.000 dakika ve 1.000 SMS ayda yalnızca 39 TL’ye. Faturalıdan kaçırılmayacak bu bahar fırsatından yararlanmak için tek yapmanız gereken hattınızı Vodafone faturalıya taşımak.

Nasıl Yapılır

Bu kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken hattınızı taşımak. Numara taşımak için internet sitesinde yer alan formu doldurmanız halinde sizi arayarak, size en uygun olan faturalı tarife önerisinde bulunabiliriz. Bu öneriyi ise sizin direktifleriniz doğrultusunda belirleriz. Mesela internet ihtiyacınızın çok olması durumunda bol internetli paketler önerirken, dakika ihtiyacım çok diyorsanız da bol dakikalı paketler önerebiliriz.

Yapılan görüşme ile ya da kendi araştırmalarınız sonucunda tarifenizi belirlemeniz halinde adresinize gelerek gerekli işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Özellikle çalışan insanların mesai saatlerinde işyerinden çıkamamaları ve bu işlemlerin de mesai saatlerinde yapılması gerekliliğinden dolayı ortaya çıkan iletişimsizliğe çözüm olarak siz bize gelmeyin, biz size geliriz diyoruz.

Dilerseniz de ilgili satış noktalarına gelerek satış danışmanı arkadaşlarımızın yardımı ile hem numaranızı taşıyabilir, hem de ayrıcalıklı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Üstelik hiç numaranız değişmeden Vodafone’lu olun. Sevdiklerinizle iletişiminiz hiç kopmasın.

İçeriği Nedir

Bahar kampanyasına özel bu tarife ile aylık her yöne kullanabileceğiniz 30 gün boyunca geçerli olan 7 GB internet, 1.000 dakika ve 1.000 SMS ayda yalnızca 39 TL’ye

Nasıl İptal Edilir

Paketi iptal etmek istediğiniz takdirde bir başka tarifeye geçerek iptal edebilirsiniz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir