Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Vestel Venus Z10 İnceleme

25 Eylül 2017 Pazartesi, 11:58

Vestel Venus Z10 İnceleme

Bu yazımızda sizlere  Vestel Venus Z10 İnceleme paylaşacağız. Böylece sizler de işlemlerinizi çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirme fırsatını bulacaksınız.

Öncelikle söylemek gerekirse, hem tasarımları hem de performansları açısından, özellikle de fiyatını göz önünde bulundurursak harika bir ürün olarak sunulmuş bulunmaktadır. Kutu içeriği olarak sizleri çok şok edecek bir durum ortaya çıkacak. Çünkü, fiyatını da göz önünde bulundurursak gerçek anlamda inanılmaz bir kulaklık kutu içeriğinde sizlere sunulmuş olacaktır.

Vestel Venus Z10 İşletim Sistemleri

Vestel Venus Z10 için öncelikli olarak söylemek gerekir ki, bu ürünün işlemcisi Snapdragon 435 olarak sunulmuş bulunuyor. 4 GB bir ram sunulmuş. Bu arada kulaklık da elbette avantajlı ancak, ses konusunda da en iyi şekilde performansa yardımcı oluyor. Bass sesleri de sizleri rahatsız edecek bir sistem sunulmamış. 5.2 inç ekranın yanı sıra, 2.5 d ekran teknolojisi ile teknoloji sizlere tam anlamıyla sunulmuş diyebiliriz. Ekranın altında parmak izi okuyucusu kısmında ise, biraz zaman geçirmeniz gerekmektedir. Bu tek eksiği diyebiliriz, ancak, zamanla bu da atlatılıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir