Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Rüzgâr Erkoçlar Ve Düğünü

02 Ekim 2017 Pazartesi, 19:14

Rüzgâr Erkoçlar Ve Düğünü

Geçtiğimiz yıllarda cinsiyet değiştirerek erkek olup ülke gündemine bomba gibi düşen Rüzgâr Erkoçlar şimdi de yaptığı evlilik ile magazin haberlerinde ilk sıralarda yerini almayı başardı. Uzun süredir birlikte olduğu Tuğba Beyazoğlu ile Sarıyer Bahçeköy’de yapılan bir düğün ile dünya evine girdi. Düğüne katılan isimler arasında pek çok ünlü isim yer alırken bunların yanı sıra gelin ve damadın akrabaları da düğünde yerini aldı.

Çok kalabalık olmayacak şekilde düzenlenen düğünde gelin ve damadın şahitliğini Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu yapması planlanırken aşırı yağış nedeniyle düğüne yetişemeyen Seren Serengil’in yerine gelinin arkadaşları Sevda Taşçı ve Süheyla Dağıstanlı şahitlik yaptı.

Rüzgâr Erkoçlar Evlendi

Düğünden önce gelin ve damat ile yapılan röportajda çiftin son derece heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı. Sorulan balayı sorusunda ise Rüzgâr Erkoçlar cevap vererek sinema çekimleri nedeniyle şu an için balayına çıkamayacaklarını dile getirdi. Çekimlerin ardından ilerleyen tarihte tatile gideceklerini belirtti.

Nikâh esnasında dikkat çeken bir durum da nikâh memurunun Tuğba Beyazoğlu ile evlenmek istiyor musunuz sorusunda Rüzgâr Erkoçlar’ın oldukça yüksek bir sesle evet demesi oldu. Bunun üzerine nikâh memuru gülümseyerek çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Herkes tarafından merakla beklenen düğün güzel bir şekilde tamamlanarak genç çifte güzel dileklerde bulunuldu. Bununla birlikte davetleler de düğünde hoş vakit geçirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir