Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Polis Okulunda Helikopter Kazası

23 Eylül 2017 Cumartesi, 12:09

Polis Okulunda Helikopter Kazası; 1 Şehit, 1 Yaralı Var

Niğde Polis Meslek Yüksekokulu içerisinde gerçekleşen helikopter kazasında pervanenin çarpması sonucu 1 polis memuru şehit olurken, 1 polis memuru ise yaralandı.

Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu’nda eğitim için kullanılan helikopter, okulda piste iniş yaptıktan sonra helikopter pervanesi eğitmen olan özel harekat  polisi Abdullah Yıldırım (27)’a çarptı. Çarpma sonucu Yıldırım şehit düşerken, helikopter pervanesinden çıkan parça bacağına çarpan özel harekat polisi Azim Doğan (25) ise hafif yaralandı ve Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Yaralı Polisin Sağlık Durumu İyi

Niğde il Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, olaya ilişkin açıklama yaparak detayları paylaştı. Yaralı polis memurunun durumunu iyi olduğunu söyleyen Cebeloğlu, şehidimiz içinse yarın tören düzenleneceğini söyledi. Olaya ilişkin olarak soruşturma da başlatıldı.

Şehidin Baba Evine Ateş Düştü

Elim kazada şehit düşen Evli ve bir çocuk babası özel harekat polisi Abdullah Yıldırım’ın Adana’daki baba evine ateş düştü. Merkez Yüreğir ilçesi Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde bulunan şehidin baba ocağına haberi emniyet yetkilileri ulaştırdı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir