Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Mustafa Denizli İle Galatasaray

06 Aralık 2015 Pazar, 19:02

Mustafa Denizli İle Galatasaray

Süper ligde şampiyonluğa oynayan takımlarımızdan biri olan Galatasaray spor kulübünde geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir şekilde hoca değişikliği yaşandı ve Hamza Hamzaoğlu’nun yerine Mustafa Denizli Galatasaray’ın yeni hocası oldu. Yıllar önce Galatasaray’ın teknik direktörlüğünü yapan ve üç büyük takımda da şampiyonluk yaşayan tek yerli teknik direktör unvanına sahip olan Mustafa Denizli yeni dönemde sezonu üç kupa ile kapatan Hamza Hamzaoğlu’na göre ne kadar daha başarılı olacaktır?

Mustafa Denizli Hocanın İlk Haftalardaki Performansı

Mustafa Denizli ile Galatasaray geçen hafta ilk resmi maçına çıkmış ve bu maçtan beraberlikle ayrılmıştır. Bu hafta ise rakibini farklı skorla mağlup eden Galatasaray Mustafa Denizli yönetiminde zirve yarışından kopmamıştır. UEFA şampiyonlar ligine veda eden Galatasaray son maçında rakibi ile berabere kalması halinde UEFA Avrupa liginde devam edecektir.

Mustafa Denizli Tercihinde Etken Olan Unsur

Mustafa Denizli’nin Galatasaray‘ı çok iyi tanıması ve süper ligi takip etmesi şüphesiz Galatasaray yönetiminin bu tecrübeli hoca ile anlaşmasında önemli bir etken olmuştur. Ancak Hamza Hamzaoğlu gibi sezonun başarılı bir şekilde geçirmiş hocadan sonra bu başarı çıtasını bir yukarıya çıkarmak sanıldığı kadar kolay olmasa gerek.

Mustafa Denizli İle Başarı Gelecek mi?

Hamza Hamzaoğlu yönetiminde yeni sezona kötü başlayan Galatasaray’ın Mustafa Denizli ile bir ivme kazanıp kazanmayacağı ve Mustafa Denizli’nin Galatasaray kulübünde istenilen başarıyı yakalayıp yakalamayacağı ilerleyen haftalarda daha netleşecek ve Galatasaray futbol takımının karşılaşmalardaki performansı bu noktada belirleyici bir etken olacaktır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir