Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Mourinho’nun Ve Chelsea’daki Kaderi

05 Aralık 2015 Cumartesi, 18:46

Mourinho’nun Ve Chelsea’daki Kaderi

Jose Mourinho şüphesiz dünyanın en iyi teknik direktörleri arasında yer alan bir isim olmasına rağmen özellikle Chelsea ile bu sezon Premier ligde gösterdiği kötü performans ile dünya gündemine oturmuştur. Kariyeri boyunca şampiyonluklara ve zirveye alışkın olan Jose Mourinho bu sezon Premier ligde aldığı kötü sonuçlar zirveye çok erken havlu atmıştır.

Chelsea Takımının Son Haftaki Performansı

Kendi evinde karşılaştığı rakibine mağlup olan Chelsea futbol takımı bu sezon ligde 8. mağlubiyetini almış ve 15 puanda kalmıştır. Maç sonunda basına açıklama yapan Chelsea teknik direktörü Jose Mourinho takımının bu sezon Premier ligdeki hedefinin ilk altıya girmek olduğunu savunmuş ve takımının kümede kalma gibi bir mücadele içerisinde olmayacağını belirtmiştir.

Portekizli Çalıştırıcı Chelsea da Devam Edecek mi?

Teknik direktörlük kariyerinde belki de en kötü sezonunu geçiren Portekizli çalıştırıcının durumu ligde ilerleyen haftalarda alacağı sonuçlar ile daha net bir şekilde tartışılacak ve alınan sonuçların istenilen düzeyde olmaması durumunda Chelsea kulübünün Portekizli çalıştırıcı ile yollarını ayırma ihtimali gündeme gelecektir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir