SON DAKİKA

Mardin Esma Nakliyat

Bu haber 20 Haziran 2018 - 7:26 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi.

mardin esma evden eve nakliyatMardin Esma Nakliyat kendisini sunduğu hizmet kalitesi ile müşterisine sevdirmiş, saygılı sağduyulu ve özverili çalışmaları sonucu sektörde güvenilen firma olamayı başarmıştır. Firma olarak profesyonel bir hizmet alma yanında size ekonomik fiyat rahatlığıda sunmaktayız. Amacımız sizleri üstün hizmet anlayışı ile buluşturmaktır.

Cam eşyalarınızı özel baloncuklu yada elyaf malzemeler kullanarak profesyonel bir ekip tarafından tina ile ambalajlıyo taşıma personelinin içindeki eşyanın bilgisine vakıf olabilmesi için uyarı etiketi kullanıyoruz. beyz eşya ve mobilyalarınızı itina ile bulunduğu adresten söküp paketliyor yeni adresinde yeniden monte ediyoruz.

Mardin Esma Nakliyat

Kaliteyi yaşamak kaliteli hizmet almak inanın o kadar pahalı değil çünkü aldığınız hizmette kalite ön planda tutulmalıdır ki para az diye tercih edip sonra eşyalarınızın zarar görüp maddi kaybınızın daha yüksek olması ve hatta yanında moralinizin bozulması sonra düzeltilmeye çalışılması hiçbir paraya satın alınamaz

Mardin Esma Nakliyat olarak bizi firmamızı tercih ederseniz memnun kalacağınızı garanti ederiz.

MARDİN ESMA NAKLİYAT

TEL : 0542 627 38 42