Makale Satış Sitesi

23 Ocak 2017 Pazartesi, 14:06

Makale Satış Sitesi

Son yıllarda e- ticaret sitelerinin hızla artmasıyla internetten alışveriş yapmak trend hale geldi. İnternet sitelerinin önem kaanmasıyla Google güncellemelerinde yeni aloritmalara gitti. Bu algoritmalardan en önemlisi de özgünlük algoritmasıdır. Sitelere eklenen tüm makalelerin %100 özgün olması gerekmektedir. Bu durum da yeni bir mesleğin yani makale yazarlığının önünü açtı. Bir çok makale satış siteleri kurularak sitelerin ihtiyacı olan makaleleri temin etmeye başladılar. Bu makale sitelerinin öncüsü olan www.turkiyemwebtasarim.org 50 adet yazar kadrosu ile her konuda %100 özgün makale yazarak sitelerin tırmanışa geçmesini sağlamaktadır.

Makale Sayfası hangi Konularda İçerik Üretiyor?

 

Makale satış sitesi olan Makale Sayfası SEO üzerine eğitilmiş kaliteli yazar kadrosu ile her konuda içerik üretiebilmektedir. Firma tanıtımları, ürün tanıtımları, sağlık, moda, magazin, haber ve sayamayacağımız aklınıza hangi konu gelirse her konuda branşlaşmış yazarları tarafından kaliteli içerikler üretebilmektedir.

Makale Yazarı Arıyoruz

Yoğun müşteri förtföyümüzün ihtiyaçlarını karşılamak için SEO bilgisi olan ve kaliteli içerik üretebilecek yeni yazarlara ihtiyacımız bulunmaktadır. Sitemizin makale yazarı aranıyor bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir