Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Kız Kulesine Kadar Yüzmek İstedi Hayatını Kaybetti

24 Eylül 2017 Pazar, 12:47

Kız Kulesine Kadar Yüzmek İstedi Hayatını Kaybetti

İstanbul’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 26 yaşındaki bir genç, Kız Kulesi’ne kadar yüzmek istedi, ancak denizin ortasında hayatını kaybetti. Kaybolan gencin cansız bedenine uzun süren çalışmalar sonunda ulaşıldı.

 Denizin Ortasında Kayboldu

Dün öğle saatlerinde meydana gelen olayda 26 yaşındaki Harun Dayı, yüzerek Kız Kulesi’ne kadar gitmek istedi. Fakat bunu yapmak için harekete geçmesiyle felaketi yaşaması bir oldu. Genç adam, Harem açıklarında suya girdikten bir süre sonra denizin ortasında kayboldu. Etraftakiler durumu fark edince sahil güvenlik ve deniz polisini arayarak haber verdi. İlk başta dalgıçların yaptığı çalışmalar sonuç vermedi. Ancak uzun süre aranan Harun Dayı’nın cansız bedenine ulaşıldı.

Balıkçıya Suyla İlgili Soru Sormuş

Soruşturma başlatan polis etraftaki görgü tanıklarının da görüşlerini aldı. Balıkçıya suyun sıcaklığını sorduğu ve daha sonra Kız Kulesi’ne kadar yüzüp geleceğini söylediği öğrenildi. Suya atlamasının ardından gözden kaybolduğu da alınan bilgiler arasındaydı. Dayı’nın cansız bedeni Adli Tıp Kurumu’na otopsi yapılmak üzere gönderildi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir