Kısmetse Olur Yarışmacısı Murat Özbakan Kimdir?

26 Kasım 2015 Perşembe, 01:14

Kısmetse Olur Yarışmacısı Murat Özbakan Kimdir? Nereli?  Yaşı, Boyu, Kilosu Nedir?

Kanal D ekranlarında yayımlanan, farklı bir formatla seyirciler karşısında olan Kısmetse Olur yarışması 7 gelin ve 7 damat adayına büyük ödül ve izdivaç gerçekleştiren bir çifte muhteşem bir düğün vaat ediyor. Düğün ve ödüllerin sahibinin kim olacağı merakla bekleniyor. Her hafta bir gelin ve bir damat adayının elendiği yarışmada mutlu sona kim ulaşacak merak konusu.

Kısmetse Olur Murat Özbakan Kimdir?

Murat Özbakan, 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini, Açık Öğretim Fakültesi İşletme bölümünde tamamlayan aday, şuan tekstil sektöründe yöneticilik yaparak hayatını devam ettiriyor. Daha önce başından bir evlilik geçen damat adayı ikinci baharını yaşamaya geldiğini söylüyor. Erkekler evinin Murat Abisi olarak ekranlara yansıyor, olgunluğu ile gençlere örnek olmaya çalışıyor. Kısmetse Olur un gelin adaylarından Duygu ve Mehtap ile yakınlaşmış ancak aradığını bulamamış olup çok yakında yeni adaylar ile yakınlaşması bekleniyor.

Murat Özbakan Kaç Yaşında Ve Nerelidir?

Kısmetse Olur Murat Özbakan, İstanbul doğumlu ve İstanbulludur. Yakışıklı damat adayının yaşı ise 2015 itibari ile 45 yaşındadır. Orta yaşların başında olmasına rağmen yaşını göstermiyor. Davranışları ve olaylara yaklaşımı ile gelinler evinde de adını oldukça duymak mümkün.

Murat Özbakan Boyu,  Kilosu Nedir?

Kısmetse Olur evinin uzun damat adaylarından olan Kısmetse Olur yarışmacısı Murat Özbakan, 1.84 cm boyunda ve 84 kg. Görünüşüne dikkat ettiğini söyleyen aday her zaman bakımlı ve centilmen tavırlar sergiliyor. Balık burcu olan aday burcunun özelliği olan duygusallığı ile de her zaman dikkat çekiyor. Açık kahverengi göz rengi ve kahverengi seyrek saçları olan aday daha çok sarışın gelin adaylarını beğeniyor.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir