Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

İrem Derici’nin Son Durumu

29 Eylül 2017 Cuma, 18:09

İrem Derici’nin Son Durumu

İrem Derici son  zamanlarda yapmış olduğu bir diyet yüzünden aşırı zayıflamış ve ardından da rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Bu olayın ardından neredeyse 20.güne yaklaştık. İrem Derici’nin sağlık durumu ile ilgili olarak net açıklamalar yapılmasa da durumunun iyiye gittiği ifade ediliyor.

Bağırsak Enfeksiyonu

Aşırı derecede kilo kaybı yaşayan Derici’nin bağırsak enfeksiyonu geçirdiği öğrenildi. Bu kapsamda hastaneye kaldırılır kaldırılmaz yoğun bakıma alınan Derici sıkı doktor kontrolleri ile birlikte hayata tutunmayı başardı. Bu kapsamda sevenlerine de teşekkürlerini ileten Derici onları üzmeye niyetinin olmadığını da belirtti.

Ziyaretçi Yasağı Devam Ediyor

Her ne kadar durumu daha da iyileşmiş olsa da İrem Derici’nin ziyaretçi yasağı devam ediyor. Bu kapsamda yanına kimsenin girmesine izin verilmezken sevenleri de dört gözle gelecek haberleri beklemeye devam ediyor.

Sosyal Medya Paylaşımı

Birkaç gün önce sosyal medyada paylaşımda bulunan Derici sevenlerine teşekkürlerini iletmiş ve durumu hakkında da bilgi vermişti. Bu açıklamalarında pişmanlık emareleri bulunmakta idi. Bu sebeple bir daha sevenlerini üzmeyeceğini ifade eden Derici’ye sevenlerinden sevgi dolu mesajlar yağmıştı.

40 kiloya kadar düşen Derici’nin yakın bir sürede taburcu olup eski sağlığına kavuşması ve sahnelere yeniden dönmesi sevenleri ve hayranları tarafından dört gözle bekleniyor. Bu kapsamda bizler de kendisinin biran evvel iyileşmesini ve bizleri kendisinden mahrum bırakmamasını temenni ediyoruz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir