Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

İrem Derici’nin Sağlık Durumu

23 Eylül 2017 Cumartesi, 12:53

İrem Derici’nin Sağlık Durumu

Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir diyet yüzünden hastaneye kaldırılan İrem Derici hakkında yoğun bakıma alındığı bilgisi ajanslara ulaştı. Aniden rahatsızlanan ünlü şarkıcının rahatsızlığının sebebinin ise sağlıklı beslenmeye dikkat etmemesi ve sağlıksız bir diyete girmesi olarak belirtildi. Birden fazla rahatsızlığının olduğu öğrenilen İrem Derici’nin ise bunları zayıf kalmak için yaptığı öğrenildi.

Bilinci Yerinde Konuşabiliyor

İrem Derici’yi ziyarete gelen arkadaşlarından edinilen bilgilere göre sağlık durumunun iyiye doğru gittiği öğrenildi. Bu kapsamda bilincinin yerinde olduğu ve konuşabildiği ifade edilirken tedbir amaçlı kimse ile görüştürülmediği de belirtildi.

Hastalığı hakkında ise net bir bilgi bulunmasa da vücudundaki su dengesinde bozukluklar olduğu aynı zamanda idrar yolu enfeksiyonları ile birlikte solunum zorluğu çektiği de belirtiliyor. Hayranlarını ve sevenlerini büyük bir üzüntüye boğan Derici’nin biran önce iyileşmesi için birçok kimse dua ediyor. Ailesi ise biran olsun yanından ayrılmazken ünlü arkadaşları da zaman zaman hastaneye ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. Bizler de kendisinin en kısa süre içerisinde sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir