Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

iPhone 5S 8 GB Hafızası İle Geliyor

13 Eylül 2015 Pazar, 20:49

iPhone 5S 8 GB Hafızası İle Geliyor

Her ürünü olay yaratan Apple iPhone serisi özellikle düşük bütçeli olup iPhone kullanmak isteyenlere yönelik olarak iPhone 5S serisi çıkartıyor. Bu şekilde yüksek fiyatları nedeni ile iPhone alamayan ancak tutkunu olan kullanıcıların ihtiyaçları da bu şekilde giderilmiş oluyor. Daha önce gelen haberlerde iPhone 6C serisi çıkartması planlarında değişiklik yapan Apple, yeni ve ucuz seri olarak iPhone 5S çıkartmayı uygun görmüş durumda.

Uygun Fiyata İphone Sahibi Olmak

Yeni versiyon ucuz iPhone 5S serisinin ise 8 GB hafızası ile piyasaya çıkacağı artık netlik kazanmış durumda. Uzun zamandan bu yana piyasada olan iPhone telefonların bazı ikinci elleri bile hali hazırda 2.000 TL civarında işlem görmekte. Bu neden ile iPhone almak isteyenlerin yeni model tercih etmeleri ve iPhone almak istemeleri nedeni ile bu cihazın oldukça rağbet göreceği kesin gözü ile bakılıyor.

Ekonomik iPhone Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Gelen yoğun talepleri değerlendiren Apple uygun fiyatlı bir iPhone 5C serisi yapmayı planlamaktaydı. Ancak bunun yerine iPhone 5S üretmeye karar vermiş durumdalar. Bildiğiniz gibi en düşük iPhone kapasitesi hali hazırda 16 GB civarındadır. iPhone’nun bu son modelinin fiyatının ise 498 USD’nin altında olması kullanıcılar tarafından beklenmektedir. Bu şekilde daha düşük bir fiyata kullanıcılar ile bulaşacak olan iPhone 5S modeli oldukça fazla rağbet görecek telefonların başında yer alacak gibi görünmekte.

Sizlerde bu bir iPhone sahibi olmak istiyor ancak bütçenizi aşacağını düşünüyorsanız artık bu model ile iPhone kullanma keyfine varmak için hazırlıklı olmanızı şimdiden öneririz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir