Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Huawei’nin Üreteceği 2015 Nexus’a Ait En Kaliteli Fotoğraflar Paylaşıldı!

02 Eylül 2015 Çarşamba, 20:43

Huawei’nin Üreteceği 2015 Nexus’a Ait En Kaliteli Fotoğraflar Paylaşıldı!

Bu sene LG ile beraberinde 2015 model Nexus cihazların üreticiliğini yapacak olanHuawei’ye ait yeni cihazın fotoğrafları sunulmuş durumda. Artık LG ve Huawei’nin yeni Nexus modellerini üretecek olan firmalar olması tamamen kesinlik kazanmış durumdalar. AnTuTu değerleri, telefonların özellikleri derken hızlı bir şekilde kendileri de görünmeye başlamış durumdadır. Nexus fotoğrafları sızdırıldı mı? En son birkaç senedir akıllı telefon konusunda sızma haberleri ile dünya genelinde üne sahip olan NoWhereElse sitesi, Huawei’ye ait olan yeni Nexus’un olduğu fotoğrafları sızdırdı.

Parmak İzi Tarayıcısı Görülüyor!

Sızdırılan görsellerde Huawei’nin ön ve arka kısmı tamamen net bir biçimde görülmektedir. Ayrıca daha önce de paylaşılan bilgiler de neredeyse birebir örtüşmektedir. Metal bir kasaya sahip olan ve gövde ile birlikte gövdenin arka kısmında parmak izi tarayıcısının bulunduğu görülmekte. Sizler de biliyorsunuz ki Google, tam olarak 6.0 Marshmellow ile Android modellere parmak izi tarayıcılarına destek sağlamaya başlayacaktır.

8 Çekirdekli Qualcommm Snapdragon İşlemci!

Bu yüzden de cihaz, çok yüksek ihtimaller ışığında 6.0 Marshmellow işletim sistemi ile birlikte bizlere sunulacak. Cihazın ekran boyutu ise henüz sır gibi saklanıyor. Söylentilere göre büyük ihtimal ile 5.7 inç büyüklüğüne sahip olacak. Yani phablet modeller arasında yerini alacaktır. Bir başka beklenen özellikleri ise 8 çekirdekli Qualcommm Snapdragon işlemci ve 3500mAh kapasitesinde bir batarya.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir