Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Günlük Elbise Modelleri

14 Eylül 2017 Perşembe, 16:07

Günlük Elbise Modelleri

Özellikle yaz aylarında tercih edebileceğiniz günlük elbise modellerinin hem dar kesimleri hem de salaş kesimleri mevcuttur. LTB üretimi olan her ürün için; yüzde yüz ürün kalitesi güvencesi sunulmaktadır. Dilerseniz bol kesim yakalı ürünleri, dilerseniz de yakası bisiklet model ancak kesimi bol olan elbise modellerine göz atabilirsiniz.

Günlük Elbise Fiyatları

Günlük elbise fiyatları LTB online satış mağazalarında; 20 TL ile – 129,99 TL arasında değişiklik göstermektedir. Tercih edeceğiniz ürünlerin bir kısmında ise; sezon sonu indirimi, ürün indirimi yada online mağaza indirimi ile karşılaşmanız da mümkündür. Ürünlerin tamamı için hızlı teslim söz konusu olup; ödemelerinizi dilerseniz kapıda gerçekleştirebilirsiniz.

Günlük Elbise Bedenleri

Firmamızın adresinden tercih edebileceğiniz günlük elbise modellerinin bedenleri; XS – XXL aralığında değişmektedir. Askılı kol, sıfır kol, kısa kol, uzun kol, yarasa kol şeklinde kesim farklılıkları da vardır. Siz tarzınıza en yakın ve farklı kombinleyebileceğiniz ürünler halinde farklı bir sepet oluşturabilirsiniz. Püskül detaylı ve transparan kumaş ile farklı günlük elbise modelleri de uygun fiyatları ile mağazalarda sizleri bekliyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir