Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Fenerbahçe Bu Sezon İstediği Başarıyı Yakalayabilecek mi?

06 Aralık 2015 Pazar, 19:05

Fenerbahçe Bu Sezon İstediği Başarıyı Yakalayabilecek mi?

Ülkemizde bu sezon merak edilen konuların başında sezona hoca değişikliği ve yaptığı flaş transfer ile giren Fenerbahçe spor kulübünün hem ligde hem de Avrupa da istediği başarıları yakalayıp yakalayamayacağıdır? Özellikle birçok dünya çapında yıldız transfer eden Fenerbahçe spor kulübün süper ligde şampiyonluğa ulaşabilmesi ve dördüncü yıldızı takması ve bunun yanında UEFA Avrupa liginde istenilen başarıyı sağlayabilmesi spor kamuoyunun en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir.

Sezon Başı Fenerbahçe

Yeni teknik direktör ve birçok dünya yıldızının takıma katılması ile iddialı bir şekilde sezona başlayan Fenerbahçe ilk hayal kırıklığını UEFA şampiyonlar liginden elenmek ile yaşamış ve yoluna UEFA Avrupa liginde devam etmek zorunda kalmıştır. Futbol takımı teknik direktörünün yeni olması ve birçok yeni transferin takıma henüz adaptasyonunun tam olarak sağlanamamasından dolayı sezon başında istenilen sonuçlara ulaşamamış ve özellikle Fenerbahçe taraftarının beklediği ve özlediği futbolu sahaya yansıtma noktasında yetersiz kalmıştır.

Fenerbahçe Takımın Şu Andaki Performansı

Geçtiğimiz hafta aldığı galibiyet ile ligde zirveye yerleşen Fenerbahçe takımı son haftalarda sergilediği futbol ile hem süper ligde hem de Avrupa liginde başarılı sonuçlar almakta ve sadece skor olarak değil takımın sergilediği futbol da taraftarı memnun etmektedir.

Fenerbahçe Mutlu Sona Ulaşabilir mi?

Her geçen gün daha iyi performans sergileyen Fenerbahçe futbol takımının bu sezon süper ligde ve UEFA Avrupa liginde istediği mutlu sona ulaşabilmesi ilerleyen haftalarda artan performansı devam ettirip ettirmeyeceği ile belli olacaktır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir