Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Evden Eve Nakliyat Nedir?

23 Aralık 2017 Cumartesi, 23:54

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Taşınma sırasında oluşabilecek olan sorunlar ile uğraşmak istemeyenler için gelişen nakliyat sektörü daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Eşyaların evden alınarak yeni adrese kadar taşınması süresinde bütün işlemelerinde profesyonel elemanlar tarafından yapılmasına evden eve nakliyat hizmeti denilmektedir. Eşyaların ilk önce ekspertiz hizmeti ile incelenmesinin ardından belirlenen kritiklere göre gerekli ekipmanlar ve fiyat konusunda tarzınıza bilgi verilmektedir. Onaylamanız durumunda belirtilen tarihler arasında ekip eşyalarınızın hazırlanması için adresinize gelmektedir.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Eşyalar gruplarına ayrıldıktan sonra kırılacak olanlar ayrı kolilere konularak paketleme işlemi tamamlanmaktadır. Özellikle büyük boyutlarda olan eşyaların demonte hale getirilmesi taşıma sırasında araç içerisinde az yer kaplaması ve kolay taşınması için etkili bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Paketleme işlemi bitiminde araca yerleştirilen eşyaların verilen adrese doğru taşınması sağlanmaktadır. Bu aşamaların tamamında maltepe evden eve nakliyat elemanları edinmiş oldukları deneyim ile sizlere hizmet vermektedir.

Taşıma İşlemi Sonrasında Neler Yapılmaktadır?

Tır veya kamyon gibi büyük araçlar ile nakliyatın yapılmasının ardından verilen adrese ulaşıldığından koliler araçtan indirilerek yeniden eve çıkartılmaktadır. Demonte olan ürünlerde montaj işlemleri ustalar tarafından yapılarak bu şekilde kullanıma hazır olarak teslimatı yapılmaktadır. Eşyalarda sorun olup olmadığı kontrol edildikten sonra bu süreç sona ermektedir. Şehirlerarası veya şehir içi nakliyat hizmetleri daha kısa sürede yorulmadan ve strese girmeden sorunsuz bir şekilde taşınmanızı sağlamaktadır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir