Emre Ubeyli Kimdir?

26 Kasım 2015 Perşembe, 12:39

Emre Ubeyli Kimdir?

Emre Ubeyli dediğimizde daha önceden sadece arkadaşları ve kendi çevresi tanırken şuanda 70 milyon kişi tanımaktadır. Kısmetse Olur İzdivaç yarışmasının yarışmacılarından birtanesi olan Emre 1992 yılında Kayseri’de hayatına başlamıştır. İlerleyen zamanlarda İstanbul’a taşınmış ve hayatını burada devam ettirmeye başlamıştır. Şuan içerisinde de İstanbul’da yaşamaktadır.

Eğitim ve Mesleği Nedir?

Emre Ubeyli mesleği nedir? diye merak eden kişiler bulunmaktadır. Bu kişileri aydınlatmak adına Emre Açık Öğretim Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü mezunudur. Bitirdiği bölümden de anlaşılacağı üzere Emre fitness antrenörlüğü yapmaktadır. Spor yapmayı kendine bir hobi, bir yaşam gayesi olarak edinmiştir. Emre Ubeyli yaşamını yalnız devam ettirmemek için bu programa başvurmuştur.

Fiziksel Özellikleri Hakkında

Emre Ubeyli özellikleri hakkında merak sahibi olan izleyiciler için bir açıklama yapalım. Emre 1.88 boyunda ve 78 kilodur. Spor yaptığı için fiziğine de dikkat etmektedir. Siyah saç rengine sahiptir ve bunun yanında gözleri ise açık kahverengi olarak bilinmektedir. Tabi ki çoğu bayan arkadaşımızın merak ettiği bir başka özellik ise burcudur. Emre beyin burcu ise Koç’tur.

Sosyal Medya Hesapları Var Mı?

Genel olarak içerisinde bulunduğumuz internet çağından dolayı sosyal medya çok fazla popüler olan ve hemen hemen herkesin dilinde olan mecradır. Emre Ubeyli sosyal hesapları bulunmaktadır. Bunların içerisinde Facebook, Twitter ve İnstagram olarak başta gözümüze çarpmaktadır. Bunlar ise Twitter’daeubeyli, Facebook’da emre-ubeyli, instagram’da ise emreubeyli olarak bulabilirsiniz.

İzleyici Yorumları Nelerdir?

Ev hanımı olan bayanlarımızın çok fazla izlediği ve popüler olan izdivaç programları içerisinde daha yeni olan Kısmetse Olur programı yarışmacısı olan Emre Ubeyli izleyiciler tarafından takip edilmekte ve sevilmektedir. Aradığı eşi bulması ve mutlu olması dileğimizle.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir