Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Ekimde Vizyona Girecek Filmler

13 Eylül 2017 Çarşamba, 15:49

Ekimde Vizyona Girecek Filmler

Only The Brave

13 Ekim 2017 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin konusu, 2013 yılında meydana gelen vahim bir olayı tüm gerçekleri ile anlatmaktadır. Only The Brave izlediğinizde çok büyük bir dramın tam da ortasında kendinizi bulacaksınız. Arizona eyaletinde Prescott bölgesine bağlı olan Granite Mountain Hotshots yangın söndürme departmanında çalışan 19 tane işçi bir gün ormanda çok büyük bir yangın meydana gelir. Bu yangını söndürmeye gittiklerinde istenmeyen bir durum üzerine bu işçiler yangında çok çaresiz bir şekilde ölürler. Only The Brave full izleyerek yaşanmış olan gerçek bir hikayeye tanık olacaksınız. itfaiye erleri bu yangını söndürmek adına hayatlarını kaybederler ve birer kahraman olurlar.

Ölüm Günün Kutlu Olsun

13 Ekim 2017 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin konusu, Tree tüm arkadaşları ile beraber doğum gününü kutlar ve çok mutlu anlar geçirirler. Ölüm Günün Kutlu Olsun izlediğinizde gerilim ve korku dolu dakikalar yaşayacaksınız. Tree bir ara odasına gittiğinde birden ışıklar kapanır ve karşısına maskeli bir katil çıkar. Tree bu maskeli katilin saldırısı sonrasında ölür. Tree bu olay sonrası uyanır aynı günü ve aynı anları tekrar tekrar yaşar. Bu durum sürekli devam eder. Artık Tree her şeye ve herkese şüphe içinde bakar. Ölüm Günün Kutlu Olsun full izlediğinizde yaşanan bu karma karışık olayların ve duyguların içine hapis olacaksınız.

Bir Nefes Yeter

13 Ekim 2017 tarhinde vizyona girmesi beklenen filmin konusu, Yaman adında genç bir adam tüm hayattan umudunu kesmiş bir halde yaşar. Nefes ise tam aksine yaşama tutunmak için her şeyi yapmaya kararlı bir genç kadındır. Bir Nefes Yeter izlediğinizde çok güzel bir aşk hikayesine tanık olacaksınız. Bu genç adam ve genç kadının yolları bir gün yolları kesişir. Bu karşılaşma sonrası aralarında büyük bir aşk hikayesi başlar. Yaman bu güne kadar yaşamış olduğu çok kötü günler sonrasında bu hayattan hiçbir beklentisi kalmamıştır. Bir Nefes Yeter full izleyerek yaşanan olayların ve hayat mücadeleleri içinde kendinizi bulacaksınız. Her şeye rağmen Nefes ve Yaman bu aşkta birleşemezler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir