Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Caner Ve Berke Aşkının Sonu Hüsran Oldu

18 Eylül 2017 Pazartesi, 17:25

Caner Ve Berke Aşkının Sonu Hüsran Oldu

İzdivaç fenomeni çift Caner ve Berke aşkı hüsranla sonuçlandı. Esra Erol’un geçtiğimiz yıllarda sunduğu izdivaç programında birbirleri ile tanışıp birbirlerine talip olan ve mutlu son diye adlandıracağımız bir şekilde evlenen ünlü çiftin evliliklerini ayrılık kararı vurdu. Anlaşamadıkları için boşanma kararı alan Caner ve Berke çiftini barıştırma çabaları da sonuç vermedi. Fenomen çiftin barışmaya bir türlü yanaşmadıkları ve boşanacakları hususu çiftin boşanma davası için mahkemeye başvurma yolunda adım atmaları ile kesinleşmiş oldu.

Esra Erol’un Çabaları Da İşe Yaramadı

Yeni yayın sezonunda yeni format ile ekranlara gelen Esra Erol Caner ve Berke çiftini barıştırmak için programına konuk olarak aldı ve ikilinin barışması, sorunlarını çözmesi için çabaladı. Ancak Esra Erol’un barıştırma girişimleri de çift üzerinde etkili olmadı. Caner’in Berke’ye şiddet uyguladığı ve Berke’nin başka erkekler ile konuştuğu gibi iddiaların ortaya atılması ve bu sebeplerden ötürü çift arasında büyük gerilimler yaşandığı duyumları gündemde yer aldı.

Boşanma Davası Açıldı, Bakalım Sonuç Ne Olacak?

Caner ve Berke Kentli çifti boşanır mı boşanmaz mı, ikili barışıp tekrar bir araya gelir mi soruları akılları allak bullak ederken Berke Kentli ilişkiye son noktayı koydu ve boşanma davasını açtı. Yani Caner ve Berke boşanıyor yönündeki iddialar da böylece netlik kazanmış oldu. Boşanma davası nasıl sonuçlanacak, bakalım bekleyip göreceğiz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir