Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Cambridge Düşesi’nden Mesaj Var

23 Eylül 2017 Cumartesi, 12:14

Cambridge Düşesi’nden Mesaj Var

Tüm dünyanın yakından tanıdığı Kate Middleton İngiltere’de düzenlenen ev ruhsal hastalıklara yönelik başlatılan bir kampanyanın temsilcisi olarak tüm dünyadaki anne babalara önerilerde bulundu.

Çocuklarınızı Dinleyin

Ruhsal hastalıklara yönelik başlatılan kampanya çerçevesinde hazırlanan videoda yer alan düşes, videoda ailelerden çocuklarının sorunlarını dinlemelerini istedi.

Anna Freud Çocuk ve Aile Merkezi tarafından hazırlanan kampanyada yer alan prenses ailelerden destek ve yardım istedi. Çocuklarının sorunlarını dinleyerek ve onlara destek olarak çok önemli bir şeyin başarılacağını vurgulayan Middleton bazı sorunların gözle görülmeyecek kadar küçük olduğunu ancak bu sorunların bazen çok büyük olduğunun düşünüldüğünü vurguladı. Anne babaların çocuklarının sorunlarıyla ilgilenmesinin onların ruh sağlığı üzerinde önemli bir rolü olduğunu da belirten Middleton anne babalardan destek talebinde bulundu.

Resmi Görevlerine Ara Verildi

Dört yaşında bir oğlu ve 2 yaşında bir kızı olan Middleton’un 3. Çocuğuna hamile olduğu açıklanmıştı. Hamileliğinin yarattığı bulantı ve halsizliğinden dolayı Cambridge düşesi Middleton’un resmi görevlerine bir süre ara verdiği öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir