Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

Apple’da Çalışmak Artık Hayal Değil!

21 Eylül 2017 Perşembe, 18:13

Apple’da Çalışmak Artık Hayal Değil!

Teknoloji devi Apple, Türkiye’de çalışacak yeni kişiler arıyor. Apple resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre Türkiye’de 14 farklı pozisyonda Apple çalışanı alınacak. Apple’ın ülkemizde yalnızca iki mağazası bulunuyor ve bu iki mağaza da İstanbul’da. İşte bu mağazalardaki farklı birimlerde çalışmak üzere alım yapılacak.

Pozisyonlar Neler?

Apple’ın Türkiye için açtığı ilanlarda 14 farklı pozisyon mevcut. Kurumsal Müşteriler Lideri, Uzman, Operasyon Eksperi, Bilirkişi, Pazar Lideri, Çözüm Mühendisi, Kurumsal Müşteriler Eksperi, Yaratıcı Kişi, Müdür, Mağaza Lideri, Apple Store Leader Program, Genius, Teknik uzman ve Kıdemli Müdür gibi pozisyonları doldurmak isteyen Apple’ın toplamda 27 personele ihtiyacı var. Eğer siz de bu pozisyonlara başvurmak isterseniz Apple’ın kendi web sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu pozisyonlar arasında deneyim ya da belirli bir eğitim sahibi olmanızı öngörmeyenler de mevcut.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Eğer sizin de Apple’da kariyer yapmak gibi bir hayaliniz varsa, fırsat ayağınıza geldi. Apple hesabınız ile Jobs.Apple.com adresine giriş yaparak dilediğiniz pozisyon için CV gönderebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir