Son Dakika
24 Aralık 2017 Pazar

2016 Minel Aşk Tesettür Giyim Modelleri

27 Kasım 2015 Cuma, 20:25

Tesettür giyimin en sevilen isimlerinden olmaya aday olan Minel Aşk tesettür giyim ile göz alıcı şıklık sizi bekliyor. Tesettür giyim sektörü son yıllarda oldukça çeşitlilik göstermeye başlanmıştır. Bu çeşitlilik ile birlikle tesettürlü hanımlar daha şık giyinmek için imkan elde ediyorlar. 2016 sezonunda da tesettür giyim çeşitliliği sizleri Minel Aşk tesettür giyim ile bulacak.

Minel aşk, tesettür giyime yeni bir soluk getiriyor. Şıklık denilince ilk akla gelen tarzları üretmek isteyen Minel Aşk, yeni sezonda her tesettürlü bayana hitap etmeyi amaçlıyor. Tesettür giyimde olmayacak gibi görünen giysileri bile tesettüre uygun hale getiriliyor. İstediğiniz her zaman yeni sezon trendlerini görebilirsiniz.

Minel Aşk Tesettür Giyim Modelleri

Minel Aşk da istediğiniz her türlü tesettür kıyafeti bulabileceksiniz. 2016 sezonunda oldukça farklı modelleri ile şıklık ayaklarınıza kadar gelecek. Modaya uygun giyinmek sizin için önemli ise Minel aşk’ ı ziyaret etmeli ve tarzınıza en uygun olan tasarımları gözden geçirmelisiniz. Tesettür giyim içerisinde  pek de alışık olunmayan  tarzda ceketleri de MinelAşk’da bulacaksınız. Tesettür giyimde ceket aslında pek alışa gelinmemiş bir tarzı oluşturur.

Ceket seçenekleri, tam anlamı ile tesettüre uygun bir hale getirilir ve sizlerin kombinlerine sunulur. 2016 sezonunda abiye tesettür kıyafetleri de fazlası ile modern tasarımlar olarak sizlere sunulacak. Günlük tasarımlar da fazlası ile neşeli tarzları ile sizleri Minel Aşk vitrinlerinde bekliyor olacak. Çiçek desenli elbiselerin yanı sıra sade kesim elbiseleri de Minel Aşk koleksiyonu içinde bulacaksınız. Yeni sezon için hazırlanan şık etek tasarımları da kombinlerinizin farklılığını oluşturacak. Tesettür giyimin, klasik kalıplarından çıkarılarak sizlere sunulduğu bu yeni katalog ile kendinizi şımartmaya ne dersiniz?

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir